LGH Lifting Experts

We besteden veel pagina’s aan ons equipment, maar we zouden nergens zijn zonder onze mensen. Dit zijn de mensen die u kunt bereiken als het gaat om het huren van equipment en voor hijsuitdagingen. Het zijn echte Lifting Experts.

Magnus Josefsson

(SE) Magnus Josefsson

E: magnus.josefsson@lgh.eu
T: +46735106133

Davy Kraft

(BE) Davy Kraft

E: davy.kraft@lgh.eu
T: +32471863730

Gilles Dhaenens

(BE + FR) Gilles Dhaenens

E: gilles.dhaenens@lgh.eu
T: +32471776121

Tim Freudenthal

(DE) Tim Freudenthal

E: tim.freudenthal@lgh.eu
T: +49 (0)15174493771

Alexander Maier

(DE) Alexander Maier

E: alexander.maier@lgh.eu
T: +49 (0)1605883804

Mario Maass

(DE) Mario Maaß

E: mario.maass@lgh.eu
T: +49 (0)151 24104870

Phillip Schöning

(DE) Phillip Schöning

E: phillip.schoening@lgh.eu
T: +49 (0)1716568925

Menno Pors

(NL) Menno Pors

E: menno.pors@lgh.eu
T: +31614201412

Rick Heeres

(NL) Rick Heeres

E: rick.heeres@lgh.eu
T: +31683790147